Letnie kino pod chmurką na leżakach. Pierwszy seans już dzisiaj o 20.00. Zapraszamy

czwartek, 08 sierpień 2019

Serdecznie zapraszamy na Letnie Kino organizowane w ramach objazdowego kina plenerowego "Radia Nadzieja". Projekcje odbędą się w dniach 23 i 24 sierpnia (piątek, sobota) o godzinie 20:00 w parku przy ul. Nowy Rynek 15.  Wstęp jest bezpłatny.

W piątek 23 sierpnia zostanie wyświetlona „Historia Marii” w reżyserii Jean-Pierre Améris. To poruszający film oparty na prawdziwej historii, która wydarzyła się w XIX w. we Francji. Główna bohaterka filmu –  Marie Heurtin – jest głuchoniewidoma od urodzenia i nie potrafi komunikować się ze światem. Dziewczynka trafia do Larnay Institute – placówki edukacyjnej, gdzie zakonnice opiekują się niesłyszącymi osobami. Tak rozpoczyna się niezwykła przyjaźń i wyjątkowa relacja Marie z Siostrą Małgorzatą, która od początku widzi w niej ogromny potencjał i zmienia dziewczynkę nie do poznania.

Zaś w sobotę 24 sierpnia odbędzie się projekcja filmu animowanego ,,Kumple z Dżungli” w reż. David Alaux. Przed nami zgrana paczka superbohaterów prosto z dżungli. Wśród nich pewien wyjątkowo zadziorny pingwin, waleczny goryl oraz czarująca nietoperka. Na ich drodze staje bezwzględny koala, który wiele lat temu miał już plan zniszczenia dżungli. Wtedy co prawda został powstrzymany, ale chęć zemsty kiełkowała w nim od dłuższego czasu. Jak zatem będzie tym razem? Czy przyjaźń po raz kolejny zwycięży i bohaterom uda się uratować ukochany dom?

Wstęp na wszystkie seanse jest wolny

Data: 23 i 24 sierpnia 2019, godzina 20:00

Miejsce: Park - Nowy Rynek 15, Łapy