Łapy

Dziś jest:
piątek, 22.02
-6°C
sobota, 23.02
-6°C
niedziela, 24.02
-1°C
Imieniny:
Marty i Małgorzaty
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Decyzja należy do rodziców. Burmistrz zaprasza do konsultacji

2019-02-08 12:03
Opublikował: Administrator
Burmistrz Łap Krzysztof Gołaszewski w związku trudną sytuacją lokalową i planowanym tworzeniem oddziałów klas 0,I,II,III, V,VI,VII, VIII Szkoły Podstawowej Nr 1 z lokalizacją przy ul. Matejki 19 (budynek dawnego Gimnazjum) zaprasza rodziców oraz opiekunów dzieci w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym do czynnego udziału w konsultacjach.

Celem poznania opinii rodziców i opiekunów dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 2 zostały przekazane ankiety, w których Burmistrz zwrócił się z zapytaniem, czy rodzice są zainteresowani, aby dziecko od września 2019 r. uczęszczało do Szkoły Nr 1 w budynku przy ulicy Matejki 19. 

Karty konsultacyjne należy przekazać wychowawcom klas do dnia 11 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 i do dnia 15 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 2.

W dniu 13 lutego 2019 r. o godz. 17.30 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Łapach odbędzie się zebranie z rodzicami, na którym Burmistrz przekaże propozycje kompleksowego rozwiązania trudnej sytuacji lokalowej dotyczącej wszystkich obiektów szkolnych i wczesnoszkolnych w Łapach.

Głos rodziców i opiekunów w tej sprawie jest najważniejszy, dlatego Burmistrz Łap z góry dziękuje za przekazanie ankiet i udział w konsultacjach, które pozwolą na przyjęcie określonego kierunku działania zgodnego z oczekiwaniami mieszkańców.

Podziel się

Najnowsze wiadomości