Łapy

Dziś jest:
sobota, 23.09
13°C
niedziela, 24.09
14°C
poniedziałek, 25.09
13°C
Imieniny:
Tekli i Bogusława
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Urząd Miejski

Kontakt

2015-04-22 12:46
Opublikował: Administrator

Urząd Miejski w Łapachurzad.jpg
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24
18-100 Łapy

Tel. centrala: 85 715 22 51, fax: 85 715 22 56
E-mail: sekretariat@um.lapy.pl

NIP Gminy Łapy: 966-21-06-860

REGON Gminy Łapy: 050659094
 

NIP Urzędu Miejskiego: 542-00-04-071    
REGON Urzędu Miejskiego:
 000523330

PKO Bank Polski S.A. | SWIFT: BPKOPLPW

Numer konta (dotacje, subwencje): 36 1020 1332 0000 1202 0957 1409
Numer konta (podatki i opłaty): 56 1020 1332 0000 1602 0957 1532

Godziny otwarcia Urzędu: poniedziałek*:  8.00 - 16.00, wtorek-piątek: 7.30 - 15.30.

* w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca Urząd Miejski pracuje w godzinach 7.00-17.00.

W wyjątkowych sytuacjach można uzgodnić obsługę po godzinach pracy Urzędu. W takim wypadku prosimy o kontakt z Sekretarzem Gminy, tel.: 85 715 25 37 lub z sekretariatem burmistrza, tel.: 85 7152749

Kancelaria podawcza: znajduje się wyłącznie w Sekretariacie Urzędu Miejskiego (pok. 103, I piętro).
W razie potrzeby można prosić o pomoc i informacje w Punkcie Obsługi Interesanta – POI (parter).

Kasa Urzędu: Godziny otwarcia kasy - poniedziałek - 8.10 - 14.45, wtorek-piątek - 7.45 - 14.15.

Dane do faktury VAT:

Nabywca: Gmina Łapy, ul. Gen Władysława Sikorskiego 24, 18-100 Łapy, NIP 9662106860

Odbiorca:  Urząd Miejski w Łapach, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 24, 18-100 Łapy

 Dane kontaktowe do pracowników Urzędu Miejskiego w Łapach:

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr pok.

tel. wew.

telefon

e-mail

Urszula Jabłońska

Burmistrz

105

105

504096782

burmistrz@um.lapy.pl

Wiesław Kamieński

Z-ca Burmistrza

102

102

734450002

wieslaw.kamienski@um.lapy.pl

Anna Marta Sokół

Skarbnik

201

201

857152955
602446690

skarbnik@um.lapy.pl

Anna Rutkowska

Sekretarz

101

101

857152537

sekretarz@um.lapy.pl

Referat Organizacyjny (O)

 Aneta Leżanka

Kierownik 108 108   aneta.lezanka@um.lapy.pl

Justyna Wasilewska

Sekretariat

103

103

857152749
857152647

sekretariat@um.lapy.pl

Agnieszka Czarnowska

Dowody osobiste

USC

122

857152670

agnieszka.czarnowska@um.lapy.pl

Barbara Krasowska

121

857154663

barbara.krasowska@um.lapy.pl

Magdalena Mojkowska

Ewidencja ludności

Ewidencja działalności gospodarczej

123

857153222

magdalena.mojkowska@um.lapy.pl

Hanna Grochowska

Centrala

1

501

857152251

hanna.grochowska@um.lapy.pl

Andrzej Kęska

Obrona cywilna

111

110

606766315

andrzej.keska@um.lapy.pl

Irena Jabłońska

Biuro Rady Miejskiej (RM)

106

106

 

biurorady@um.lapy.pl

Janina Łupińska

Kadry

203

203

 

janina.lupinska@um.lapy.pl

Grzegorz Łapiński

Administracyjno - Gospodarczy

107

107

 

grzegorz.lapinski@um.lapy.pl

Dariusz Gąsowski

Informatyzacja

107

305

 

admin@um.lapy.pl

Referat Finansowy (F)

Anna Marta Sokół

Skarbnik

201

201

857152955
602446690

skarbnik@um.lapy.pl

Joanna Polowczyk

Główny księgowy

205

205

 

joanna.polowczyk@um.lapy.pl

Jerzy Roszkowski

Kasa

3

503

 

jerzy.roszkowski@um.lapy.pl

 

Podatki - teren gminy

6

506

   

Ewa Markowska

ewa.markowska@um.lapy.pl

Cezary Jabłonowski

Podatek od osób prawnych i od
środków transportowych

7

507

 

cezary.jablonowski@um.lapy.pl

Elżbieta Piekutowska

Podatki - teren miasta

7

507

 

elzbieta.piekutowska@um.lapy.pl

Teresa Sobieszczańska

Księgowość podatkowa

8

508

 

teresa.sobieszczanska@um.lapy.pl

Iwona Łapińska

Księgowość podatkowa

iwona.lapinska@um.lapy.pl

Jadwiga Jesionowska

Księgowość budżetowa (dochody)

202

202

 

jadwiga.jesionowska@um.lapy.pl

Jadwiga Szyluk

Księgowość budżetowa (wydatki)

202

212

 

jadwiga.szyluk@um.lapy.pl

Magdalena Perkowska

Płace

204

204

 

magdalena.perkowska@um.lapy.pl

Emilia Kamińska

Księgowość budżetowa

emilia.kaminska@um.lapy.pl

Referat Inwestycji i Ochrony Środowiska (I)

Anna Krysztopik

Kierownik referatu

112

112

 

anna.krysztopik@um.lapy.pl

Katarzyna Trzaska

Inwestycje

110

113

 

katarzyna.trzaska@um.lapy.pl

Marcin Roszkowski Inwestycje

110

115  

marcin.roszkowski@um.lapy.pl

Damian Porowski

Ochrona środowiska i
gospodarka komunalna

4

504

 

damian.porowski@um.lapy.pl

Małgorzata Łapińska

Ochrona środowiska

9

509

 

malgorzata.lapinska@um.lapy.pl

Joanna Łapińska

Gospodarka odpadami

10

510

857152764

joanna.lapinska@um.lapy.pl

Ewa Walentynowicz

 Fundusze pomocowe  110  114   ewa.walentynowicz@um.lapy.pl

Referat Nieruchomości (N)

Dariusz Polakowski

Kierownik referatu

302

302

 

dariusz.polakowski@um.lapy.pl

Michał Pietraszko

Gospodarka
nieruchomościami

301

301

 

michal.pietraszko@um.lapy.pl

Anna Mierzejewska

303

303

anna.mierzejewska@um.lapy.pl

Jolanta Zarzecka

304

304

jolanta.zarzecka@um.lapy.pl

Urząd Stanu Cywilnego (USC)

Barbara Łochnicka

Zastępcy Kierownika USC

USC

111

857152706

barbara.lochnicka@um.lapy.pl

Barbara Jurkiewicz

barbara.jurkiewicz@um.lapy.pl

Samodzielne stanowiska

Piotr Łapiński

Stanowisko ds. bieżącego utrzymania infrastruktury komunalnej (U)

110

116

 

piotr.lapinski@um.lapy.pl

Teresa Kiejzik

Stanowisko ds. zagospodarowania
przestrzennego (P)

306

306

 

teresa.kiejzik@um.lapy.pl

Urszula Romualdowska

Stanowisko ds. promocji i kontaktów
z mediami (PR)

109

109

 

promocja@um.lapy.pl

Obsługa prawna
(Umowa zlecenie)

Obsługa prawna

207

207

 

prawnik@um.lapy.pl

 

 

 

Podziel się

Najnowsze wiadomości