Łapy

Dziś jest:
czwartek, 24.05
19°C
piątek, 25.05
17°C
sobota, 26.05
17°C
Imieniny:
Joanny i Zuzanny
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

VIII Narwiański Triathlon Bagienny 2017

2017-06-06 08:24
Opublikował: Administrator
Do rywalizacji w Narwiańskim Triathlonie Bagiennym 2017 roku pozostało 12 wolnych miejsc startowych. Sześć w kategorii mężczyzn i tyleż samo w kategorii kobiet. Prosimy nie zwlekać z zapisami. 30 lipca 2017 – Uhowo g.13.00 - Narwiański Triathlon Bagienny 2017 startuje koncertowo.

Na liście startowej są starzy bywalcy oraz debiutanci. Po raz kolejny pojawi się rodzinny duet Bojarczak/Bojarczak. Michał – to wielokrotny uczestnik, zwycięzca trzeciej edycji  oraz stały gość na "pudle" w pozostałych startach -  teraz z synem Dawidem będą próbować zdominować wyścig rowerowy, by wypracować przewagę pozwalającą, aby tytuł został u gospodarzy. Będzie trudno, tym bardziej, że będą mieli za rywala byłego, zawodowego kolarza, reprezentanta Polski w Mistrzostwach Świata, sokółczanina Stanisława Kirpszę. Jak na razie nie zgłosił swojej kandydatury na start, trzykrotny zwycięzca Grzegorz Popławski. Tak czy owak będzie ciekawie, emocjonująco i sportowo, jak zwykle. 

Wśród pań, na miano faworytki zasługuje ubiegłoroczna zwyciężczyni Anna Wojtulewicz.  Białostocka policjantka to jedna z najlepszych na świecie "umundurowanych" biegaczek,  ale równie doskonale  radzi sobie w startach "cywilnych".

Tuż po zawodach, dzięki łapskiemu Domowi Kultury, dla startujących, kibiców i wszystkich, którzy lubią muzykę szantową  brzmiącą w rockowym odcieniu zagra "Stary Port" Białystok.

Bardzo nam miło donieść, że jak zwykle współpracować z nami zechciały urzędy,  strażacy ochotnicy, Policjanci, Narwiański Park Narodowy, "Bajdarka", "Kajak Taxi", "Leśny Dwór" a nagrody dla pań ufunduje  łapska "Fabryka Figury". Jak zwykle, na pewno nie zostawią nas samych uhowskie stowarzyszenia łącznie z księdzem proboszczem i paniami sołtysowymi.

(OKf)

Przypominamy zwycięzców z poprzednich lat:

2010

Aleksandra Sosnowska -Warszawa

Przemysław Nowalski - Giżycko

2011

Aleksandra Sosnowska -Warszawa

Martin Lipinski - Berlin

2012

Aleksandra Sosnowska -Warszawa

Michał Bojarczak - Łapy

2013

Agata Halicka - Białystok

Marek Osakowicz - Augustów

2014

Eliza Ostaszewska Białystok

Grzegorz Popławski - Tołcze

2015

Julita Roszkowska - Białystok

Grzegorz Popławski - Tołcze

2016

Anna Wojtulewicz - Białystok

Grzegorz Popławski - Tołcze

 

Foto: W takich zawodach jak Narwiański Triathlon Bagienny czasem trzeba się dwoić i troić

  • VIII Narwiański Triathlon Bagienny 2017
  • VIII Narwiański Triathlon Bagienny 2017
  • VIII Narwiański Triathlon Bagienny 2017
Podziel się

Najnowsze wiadomości