Łapy

Dziś jest:
piątek, 18.01
-2°C
sobota, 19.01
-3°C
niedziela, 20.01
-3°C
Imieniny:
Piotra i Małgorzaty
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Kolejna edycja akcji Biegam Bo Lubię Łapy

2018-04-06 09:58
Opublikował: Administrator
To już dziewiąty sezon akcji w całej Polsce i drugi w Łapach. Pierwsze zajęcia odbędą się 9 kwietnia na stadionie Ośrodka Kultury Fizycznej o godzinie 18:00.

Na treningach nie będą nudzić sie zarówno osoby zaawansowane jak i początkujące. Każdy będzie mógł się nauczyć prawidłowej techniki biegania, poznać mnóstwo ćwiczeń, metod i jednostek treningowych oraz po prostu „pobawić się” bieganiem. Trening będzie miał charakter biegowej lekcji – na każdej z nich będzie obowiązywać inny temat. Dlatego nawet, jeśli wypadnie Wam coś, nadążycie za grupą – do akcji można dołączyć w każdym momencie sezonu, zgodnie z przysłowiem, że na naukę nigdy nie jest za późno.

Biegam Bo Lubię to ogólnopolska akcja stworzona przez Pawła Januszewskiego, byłego lekkoatletycznego reprezentanta Polski, oraz dziennikarza Polskiego Radia, Krzysztofa Łoniewskiego. Treningi biegowe odbywają się w prawie 90 miejscowościach na terenie całej Polski. W 2017 roku do tego grona dołączyły Łapy, z czego jesteśmy bardzo dumni! Na łapskie zajęcia uczęszcza w każdym tygodniu kilkudziesięciu miłośników biegania. Zajęcia są darmowe, a prowadzą je trenerki - Paulina Mikiewicz-Łapińska oraz Agnieszka Kulesza.

Zapraszamy w poniedziałki o godzinie 18:00 na stadion w Łapach. Szczegóły na naszych stronach internetowych: www.facebook.com/OKFLapy oraz www.okf.lapy.pl.

OKF Łapy

  • Kolejna edycja akcji Biegam Bo Lubię Łapy
Podziel się

Najnowsze wiadomości