Łapy

Dziś jest:
sobota, 19.01
-6°C
niedziela, 20.01
-3°C
poniedziałek, 21.01
-5°C
Imieniny:
Henryka i Mariusza
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Budowa mostu w Uhowie

2018-07-19 14:19
Opublikował: Administrator
W tym tygodniu zakończyły się prace związane z budową podpór nowego mostu na rzece Narew w Uhowie. Teraz trwa montaż konstrukcji stalowej. Konstrukcja ma być gotowa do września br. Z kolei do końca roku będą trwały prace przy budowie nowego mostu oraz prace związane z wymianą gruntów słabonośnych od strony miejscowości Łapy. Zgodnie z planem kierowcy pojadą nowym mostem pod koniec roku. Ruch zostanie przełożony z istniejącego mostu na nowy. Wtedy odbędzie się remont "starego" mostu.

Wykonawca inwestycji Unibep S.A. – Lider Konsorcjum zapewnia, że inwestycja na drodze Markowszczyzna-Łapy przebiega zgodnie z planem.

Wykonawca przystąpił do prac rozbiórkowych na istniejącej drodze DW682 po  wcześniejszym przełożeniu ruchu na nowo wybudowaną jezdnię od miejscowości Bojary do miejscowości Uhowo oraz od miejscowości Turośń Dolna do miejscowości Bojary. W najbliższej przyszłości planowane jest przełożenie ruchu od miejscowości Markowszczyzna do Turośni Dolnej.

Prowadzone są prace na całym odcinku inwestycji, co może się wiązać z wystąpieniem lokalnych utrudnień w ruchu, dlatego należy zachować szczególną ostrożność na drodze. 

  • Budowa mostu w Uhowie
  • Budowa mostu w Uhowie
  • Budowa mostu w Uhowie
Podziel się

Najnowsze wiadomości