Łapy

Dziś jest:
piątek, 18.01
-2°C
sobota, 19.01
-3°C
niedziela, 20.01
-3°C
Imieniny:
Piotra i Małgorzaty
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Nowy rok szkolny

2018-09-03 12:02
Opublikował: Administrator
1275 uczniów szkół podstawowych i 151 uczniów gimnazjów rozpoczyna rok szkolny 2018/2019 w łapskich placówkach oświatowych. Do 2 gminnych przedszkoli i 5 szkół, w których są oddziały przedszkolne będzie w sumie uczęszczać ponad 560 najmłodszych dzieci. To też kolejny rok wdrażania reformy edukacji i ostatni rok gimnazjum. W poniedziałek (3.09) we wszystkich szkołach uroczyście zainaugurowano rok szkolny.

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łapach (Osse), w Szkole Podstawowej nr 1 im. Świętego Jana Pawła II oraz w Gimnazjum nr 1 im. ppłk. Stanisława Nilskiego-Łapińskiego w Łapach wspólnie z uczniami, nauczycielami i rodzicami nowy rok szkolny powitała burmistrz Urszula Jabłońska. To był  emocjonujący dzień szczególnie w życiu pierwszoklasistów.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom przekazujemy życzenia od Pani Burmistrz.


Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice,

rozpoczynamy wspólnie kolejny rok szkolny. Mam nadzieję, że do obowiązków szkolnych wracacie wypoczęci i pełni pozytywnej energii. Wierzę, że szkoła jest miejscem odkrywania i rozwijania talentów. Drodzy uczniowie, bądźcie ambitni w zdobywaniu wiedzy. Życzę Wam, aby wszystko czego nauczycie się w szkole, procentowało i otwierało drzwi do sukcesu w Waszym późniejszym życiu

 

Urszula Jabłońska

Burmistrz Łap


Na zdjęciach: Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łapach (Osse).

  • Nowy rok szkolny
  • Nowy rok szkolny
  • Nowy rok szkolny
  • Nowy rok szkolny
  • Nowy rok szkolny
  • Nowy rok szkolny
Podziel się

Najnowsze wiadomości