Łapy

Dziś jest:
niedziela, 25.06
16°C
niedziela, 25.06
18°C
poniedziałek, 26.06
16°C
Imieniny:
Łucji i Wilhelma
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

100 lat Pani Władysławy Halickiej

2017-03-16 08:42
Opublikował: Administrator
Szczęśliwa, pogodna, uśmiechnięta jubilatka swoje setne urodziny świętowała otoczona miłością rodziny. Mimo że od kilku miesięcy czuje się nieco słabsza i leży w łóżku to jednak nie opuszcza jej dobry humor. Swoim gościom zaśpiewała nawet piosenkę z młodości.

Pani Władyslawa Halicka jest rodowitą uhowianką. Mieszka nad Narwią od urodzenia od 14 marca 1917 r.

W wieku 24 lat straciła męża. Mimo upływu czasu wciąż mówi o tym ze łzami w oczach i ze wzruszeniem wspomina ukochanego. Ma jedną córkę, dwie wnuczki, doczekała też 6 prawnucząt.

Całe życie ciężko pracowała. Jej receptą na długowieczność jest pokonywanie trudów i kłopotów w życiu z optymizmem i uśmiechem na twarzy.

Serdeczne życzenia, drobne upominki oraz kwiaty wręczyła dostojnej jubilatce z okazji urodzin również burmistrz Urszula Jabłońska oraz zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Barbara Łochnicka. Panią Władysławę tego dnia odwiedziły też sołtys Uhowa Krystyna Grabowska i radna Halina Kamińska. Pani burmistrz przekazała także listy gratulacyjne i życzenia od premier RP Beaty Szydło i wojewody podlaskiego Bohdana Paszkowskiego.

W tym roku to już druga jubilatka w naszej gminie, która obchodzi setne urodziny. 17 lutego swoje święto miała Pani Regina Łupińska.

 
  • 100 lat Pani Władysławy Halickiej
  • 100 lat Pani Władysławy Halickiej
Podziel się

Najnowsze wiadomości